• ganoderma ganoderma-text В КИТАЇ ВЖЕ БІЛЬШЕ, ЯК ТИСЯЧІ
  РОКІВ ВВАЖАЮТЬ НАДЗВИЧАЙНО ЕФЕКТИВНИМ
  ЛІКАРСЬКИМ РОСЛИНАМ.
  ТАКА ЛІКАРСЬКА РОСЛИНА, ВІД
  ЯКОЇ НЕМА ПОБІЧНІ ДІЇ, НАВІТЬ ПІСЛЯ
  ТРИВАЛОГО ВИКОРИСТАННЯ.
  ПОКРАЩУЄ СПІЛЬНОГО СТАТУСА
  ОРГАНІЗАЦІЇ І САМОВІДНОВЛЕННЯ ЗДІБНОСТІ.
 • ganoderma ONE DRAGON МОДЕЛЬ ВІД ВИРОБНИЦТВА ДО ПРОДАЖ
  КОМПАНІЯ КОНТРОЛЮЄ ВЕСЯ ПРОЦЕС.
 • ganoderma УСВІДОМИ
  ВАШІ МРІЇ ІЗ DXN!
  ДОТРИМУЙСЯ ДО СВОГО ЗДОРОВ'Я! У ФІНАСОВОМУ ВІДНОШЕННІ БУДЬ НЕЗАЛЕЖНИЙ! ЖИЙ КРАЩОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ! ЗРОБИ СВОЄ ЩАСТЯ!
video ПРИЄДНАЙТЕСЯ ДО НАС!
ТЕПЕР!

Реєстрація на розсилку

Логін:

Електронна пошта:

Інформація про продукцію   
Бізнес можливості

Type the word!

captcha
Get a new text!

Поточні події

[ українська | русский | magyar ]

Рейші (Лінґзі)

 

Чудова лікарська рослина

 

Чудодійна лікарська рослина Інформацію про гриб Ганодерма Східна медицина накопичує вже протягом 4 -х тисячоліть. У традиційній китайській медицині йому присвоєна «вища » категорія з точки зору спектру дії і відсутності побічних ефектів. Відповідно до древніх джерел, гриб називався «рослина, що дає вічну молодість», або «божественна рослина» . Його називають : Лінг - Жі або " гриб безсмертя" в Китаї ; Рейші ("1000-річний гриб ") в Японії. Ганодерма зміцнює стійкість організму, посилює його здібність до само зцілення, допомагає зберегти здоров'я і прожити довге життя.

 

 

Sikeres termesztésУспішне культивування

 

 

Дика Ганодерма дуже рідко зустрічається в природі і збирати цю рослину дуже складно, саме тому можливість лікуватися рослиною раніше мали виключно імператори і наближені до них особи. Якщо комусь і вдасться знайти Ганодерму , то немає гарантії , що гриб знаходиться саме на тій стадії розвитку , коли його лікувальні властивості найбільш цінні. Оскільки з часом через старіння гриб втрачає свої корисні речовини, на певному етапі зростання рослина може стати навіть отруйною. У разі , якщо збір Ганодерми відбувається нерегулярно, про контроль якості, звичайно, не може бути й мови. У сімдесятому році 20 століття японський дослідник Юкіо Наоі з університету Кіото знайшов можливість штучного культивування Лінгжі на живильному середовищі, методом природного поділу спор, і тим самим вирішив проблему його масового використання. Ліки з цього гриба найбільш поширені в країнах Азії та Південної Америки. У природі існує 6 різновидів гриба, з яких найбільшу цінність і терапевтичну ефективність має червоний гриб Ганодерма, що вирощується в Малайзії. Оскільки кліматичні умови в даному регіоні дуже сприятливі саме для вирощування Ганодерми , метод природного поділу спор на сьогоднішній день широко поширений в Малайзії і з успіхом застосовується компанією DXN при культивуванні цього гриба.

 

 

Sikeres termesztésМагічні властивості Рейші:

 

 

Чудові властивості Ганодерми : Незважаючи на безсумнівну лікувальну ефективність цієї рослини, підтверджену багатьма сторіччями практичного використання, в наш час виникла необхідність наукового пояснення її на сучасному рівні. При співпраці та аналітичної підтримки медичних установ, університетів і фармацевтичних заводів, а також завдяки клінічним дослідженням, в середині 80 -х років був ретельно вивчений хімічний склад рослини. Багато з лікувальних ефектів Ганодерми пов'язані з наявністю в рослині полісахаридів, що сприяє протипухлинній активності. У Японії доведена ефективність профілактики і лікування онкологічних захворювань з використанням препаратів Ганодерми . Полісахариди і ергостерин разом стимулюють природні імунні функції. Специфічний ефект цих полісахаридів проявляється в стимуляції інтерферону і поліпшенні імунітету на клітинному рівні. Ганодерма має кровоочисну, заспокійливу, детоксикаційну та протипухлинну дії , допомагає регулювати серцеву діяльність , балансує кров'яний тиск. Встановлено , що Ганодерма може істотно знижувати рівень холестерину в крові і регулювати в'язкість крові, зменшуючи щільність тромбоцитів подібно до аспірину. Ганодерма нормалізує артеріальний тиск, ефективна при стенокардії, серцебитті, аритмії, запамороченні, головному болі, скруті дихання, стомленні, втраті пам'яті. Ганодерма сприяє регенерації печінки, запобігаючи некроз гепатоцитів і допомагаючи при гепатиті.

 

 

Важливі компоненти Рейші:

 

 1. 1. Органічний германій (Ge ) майже в півтора рази збільшує можливість насичення крові киснем, покращує травлення, попереджає відмирання клітин. На основі досліджень Доктора Казухіко Ашаі, германій в Ганодермі знаходиться в співвідношенні 800-2000 мільйонів частин. Це в чотири -шість разів більше, ніж в корені женьшеню..
 2. 2. Полісахариди зміцнюють імунну систему організму, знищують віруси.
 3. 3. Гіркий присмак. Японські фармацевти вивчивши цю смакову особливість ганодерми дійшли висновку, що гіркий присмак виникає через поєднання германія і полісахаридів . У природі зустрічаються рослини, що містять в собі той чи інший згаданий компонент, проте комбінація таких цінних основних складових в одній рослині властива лише Ганодермі . Саме тому в процесі культивування цього гриба необхідно збереження в цілості всіх компонентів, що в свою чергу, можливо лише в умовах суворого контролю вирощування.

 

 

Медичні дослідження Ганодерми::

 

 

Згідно з клінічними дослідженями Доктора Шигеру Луі, Ганодерма ефективна завдяки наступним своїм основним функціям.:.

 1. Згідно з клінічними дослідженями Доктора Шигеру Луі, Ганодерма ефективна завдяки наступним своїм основним функціям. Знижує кількість холестерину в крові. Зменшує цукор в крові, відновлює функції підшлункової залози. Знижує кількість ліпідів в крові і зміцнює мембрани червоних кров'яних тілець. Завдяки вмісту в Ганодермі аденозину, зменшує накопичення кров'яних бляшок, руйнує тромбін і запобігає тромбози. Покращує роботу кори надниркових залоз, підтримуючи баланс ендокринної системи. Збільшує природну здатность організму до самозцілення, а також зміцнює імунітет. Перешкоджає відмиранню тканин. Запобігає процесам старіння, регулярно споживаючи Ганодерму, людина до глибокої старості почуває себе здоровою і міцною. Запобігає дегенерації органів. Має антиалергійну дію, інгібує викид гістаміну. Попереджає і лікує онкологічні захворювання, блокує обмін речовин ракових клітин. Нормалізує функції організму з метою профілактики пошкодження тканин. Запобігає виникненню тромбозу, руйнує тромбін на стінках тканин, зменшує блокування ліків , що приймаються при онкологічних захворюваннях, посилюючи ефективність лікарських препаратів. Болезаспокійливий ефект при онкології.

   

   

  Чи насправді Ганодерма є універсальним лікарським засобом при всіх видах захворювань?

   

   

  YЮкіо Наоі , Науково -дослідний Інститут Харчової промисловості Кіотського Університету:

   

  «Ганодерма дійсно універсальний лікарський засіб. Давайте зараз говорити не про хвороби, що виникли в ході історії, а про сучасні захворювання. Щоб знайти відповідь, протягом тринадцяти років ми знову і знову проводили величезну кількість досліджень на предмет ефективності Ганодерми і в результаті отримали задовільну відповідь.

   

  Питання перше: Чи дійсно Ганодерма ефективна буквально при всіх видах захворювань? Наша відповідь: так, оскільки це унікальна рослина здатна підтримувати організм сучасної людини в здоровому стані. На організм людей з різними захворюваннями Ганодерма також має вплив, допомагаючи в корені відшукати проблему і надати можливість відновлення. Ганодерма здатна привести в норму і розбалансований організм. У Ганодерми немає токсичного впливу на людський організм. Регулярно приймаючи ганодерму, людина до глибокої старості почуває себе здоровою і міцною. Фактом залишається те, що ще у жодної людини не було зафіксовано негативного ефекту після прийому Ганодерми . "

© Copyright DXN Europe 2009.